Szkoła jazdy LEW group

Szkoła jazdy LEW group istnieje na rynku od 16 lat i jest jedną na najdłużej istniejących szkół nauki jazdy w mieście. Ogromne doświadczenie, uczciwość w podejściu do szkolenia, profesjonalizm na każdym etapie to cechy które niewątpliwie nas wyróżniają na tle konkurencji.

Wiemy jak nauczyć kursanta jeździć samochodem, wiemy jak negatywnie na szkolenie wpływa stres podczas szkolenia. Na jazdach w naszej szkole nikt nie krzyczy, nikt nie będzie Cię stresował, mamy wspólny cel i do niego dążymy - Twoje Prawo Jazdy.

Posiadamy własne duże i oświetlone place manewrowe, jako jedyna szkoły jazdy w regionie posiadamy własną płytę poślizgową a także jako jedyni z pierwszych wprowadziliśmy do oferty możliwość zdawania egzaminu na naszych samochodach (wyposażyliśmy pojazdy w rejestratory wymagane przez WORD). Oczywiście każdy nasz samochód wyposażony jest w klimatyzacje. Mając na względzie względy bezpieczeństwa posiadamy swój własny ozonator do dezynfekcji pojazdów, która przeprowadzamy regularnie aby każdy kursant czuł się u nas bezpieczny.

Jako jedyna szkoła w mieście posiadamy profesjonalny symulator jazdy, wyposażony w google vr (wirtualna rzeczywistość). W naszym symulatorze czujesz się jakbyś naprawdę siedział w samochodzie!!!

Dla naszych kursantów przygotowany mamy sytem ratalny 0%!

Każda szkoła mówi, że jest najlepsza, ale my…mamy na to dowody w postaci setek opinii naszych kursantów na największym i najbardziej prestiżowym portalu do oceny szkół nauki jazdy w Polsce. Weryfikowane opinie, realni kursanci którzy napewno byli w naszej szkole. SPRAWDŹ

NASZE OPINIE!

Przeszkoliliśmy w tym czasie ponad 6 500 osób, spędziliśmy z nimi dziesiątki tysięcy godzin na sali wykładowej oraz w samochodzie, przejechaliśmy miliony kilometrów i pomogliśmy im spełnić marzenie, którym było uzyskanie prawa jazdy.

Im się udało, teraz pora na Ciebie!